köpa UC3845BNST med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd): | 7.6 V ~ 30 V |
|---|---|
| Topologi: | Boost, Flyback |
| Synkron Likriktare: | No |
| Leverantörs Device Package: | 8-Mini DIP |
| Serier: | - |
| Seriella gränssnitt: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Utmatningstyp: | Transistor Driver |
| Utgångsfaser: | 1 |
| Utgångskonfiguration: | Positive, Isolation Capable |
| Andra namn: | 497-6137-5 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | UC3845BNST |
| Fungera: | Step-Up/Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | 250kHz |
| Utvidgad beskrivning: | Boost, Flyback Regulator Positive, Isolation Capable Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 8-Mini DIP |
| Driftscykel (Max): | 48% |
| Beskrivning: | IC REG CTRLR BST/FLYBK 8-MINIDIP |
| Kontrollfunktioner: | Frequency Control |
| Klocksynkronisering: | No |
| Email: | [email protected] |