köpa UCC25710DWR med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Min): | 11V |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel (Max): | 18V |
| Spänning - utgång: | - |
| Typ: | AC DC Offline Switcher |
| Topologi: | - |
| Leverantörs Device Package: | 20-SOIC |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 14 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | UCC25710DWR |
| Intern strömbrytare: | No |
| Frekvens: | - |
| Utvidgad beskrivning: | LED Driver IC 1 Output AC DC Offline Switcher PWM Dimming 20-SOIC |
| mörkläggning: | PWM |
| Beskrivning: | IC LED DRIVER OFFLINE DIM 20SOIC |
| Ström - Utgång / kanal: | - |
| tillämpningar: | Backlight, Lighting |
| Email: | [email protected] |