köpa UCC3813PW-4 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd): | 8.3 V ~ 12 V |
|---|---|
| Spänning - Starta upp: | 12.5V |
| Spänning - Uppdelning: | - |
| Topologi: | Boost, Buck, Flyback, Forward |
| Leverantörs Device Package: | 8-TSSOP |
| Serier: | - |
| Power (Watts): | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Utgångsisolering: | Non-Isolated |
| Andra namn: | 296-11508-5 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | UCC3813PW-4 |
| Intern strömbrytare: | Yes |
| Frekvensomkoppling: | 1MHz |
| Felskydd: | - |
| Utvidgad beskrivning: | Converter Offline Boost, Buck, Flyback, Forward Topology 1MHz 8-TSSOP |
| Driftscykel: | 49% |
| Beskrivning: | IC REG CTRLR PWM CM 8TSSOP |
| Kontrollfunktioner: | Frequency Control |
| Email: | [email protected] |