köpa UCC3915PWPTR med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 7 V ~ 15 V |
|---|---|
| Typ: | Hot Swap Controller |
| Leverantörs Device Package: | 24-HTSSOP |
| Serier: | - |
| Programmerbara funktioner: | Circuit Breaker, Current Limit, Fault Timeout |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal kanaler: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | UCC3915PWPTR |
| Intern strömbrytare: | Yes |
| Funktioner: | Thermal Limit |
| Funktionsnålar: | B0, B1, B2, B3, CT, /FAULT, IMAX, /SHTDWN, |
| Utvidgad beskrivning: | Hot Swap Controller 1 Channel General Purpose 24-HTSSOP |
| Beskrivning: | IC PROG HOT SWAP CTRL 24-HTSSOP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 1mA |
| Ström - Utgång (Max): | 4A |
| tillämpningar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |