köpa UCC5640PW28 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2.7 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Typ: | SCSI, LVD |
| Leverantörs Device Package: | 28-TSSOP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Andra namn: | 296-6756-5 |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal uppsägningar: | 9 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | UCC5640PW28 |
| Utvidgad beskrivning: | SCSI, LVD Terminator Terminations 28-TSSOP |
| Beskrivning: | IC SCSI 9-LINE TERM 28-TSSOP |
| Email: | [email protected] |