köpa UCC5680PW24TRG4 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2.7 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Typ: | SCSI, LVD |
| Leverantörs Device Package: | 24-TSSOP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal uppsägningar: | 9 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Tillverkarens varunummer: | UCC5680PW24TRG4 |
| Utvidgad beskrivning: | SCSI, LVD Terminator Terminations 24-TSSOP |
| Beskrivning: | IC 3-5V LVD TERMINATOR 24-TSSOP |
| Email: | [email protected] |