köpa UMP0J470MDD med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 6.3V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Serier: | UMP |
| Ripple Current: | 45mA @ 120Hz |
| Polarisering: | Bi-Polar |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 18 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | UMP0J470MDD |
| Livstid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Spridning av bly: | 0.098" (2.50mm) |
| Impedans: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.236" (6.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 47µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL |
| Kapacitans: | 47µF |