köpa UMP1H2R2MDD med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 50V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Serier: | UMP |
| Ripple Current: | 13mA @ 120Hz |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 15 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | UMP1H2R2MDD |
| Livstid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Spridning av bly: | 0.079" (2.00mm) |
| Impedans: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.236" (6.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 2.2µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL |
| Kapacitans: | 2.2µF |