köpa UPH2G101MHD med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 400V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Serier: | UPH |
| Ripple Current: | 710mA |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 18 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | UPH2G101MHD |
| Livstid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | 0.295" (7.50mm) |
| Impedans: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | 1.319" (33.50mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 100µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL |
| Kapacitans: | 100µF |