UPJ1E680MED
UPJ1E680MED
Artikelnummer:
UPJ1E680MED
Beskrivning:
CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL
Datablad:
1.UPJ1E680MED.pdf2.UPJ1E680MED.pdf
Introduktion
köpa UPJ1E680MED med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Spänning Betyg:25V
Tolerans:±20%
Surface Mount Land Size:-
Storlek / Dimension:0.248" Dia (6.30mm)
Serier:UPJ
Ripple Current:160mA @ 120Hz
Polarisering:Polar
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Radial, Can
Driftstemperatur:-55°C ~ 105°C
Monteringstyp:Through Hole
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:17 Weeks
Tillverkarens varunummer:UPJ1E680MED
Livstid @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Spridning av bly:0.098" (2.50mm)
Impedans:570 mOhm
Höjd - Sittande (Max):0.472" (12.00mm)
Utvidgad beskrivning:68µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (ekvivalent serieresistens):-
Beskrivning:CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL
Kapacitans:68µF