köpa UPJ1V152MHD6 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 35V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Serier: | UPJ |
| Ripple Current: | 1.84A @ 120Hz |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Andra namn: | 493-15667 UPJ1V152MHD6-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 19 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | UPJ1V152MHD6 |
| Livstid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | 0.295" (7.50mm) |
| Impedans: | 40 mOhm |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.846" (21.50mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 1500µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL |
| Kapacitans: | 1500µF |