köpa UPT2G271MRD med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 400V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Serier: | UPT |
| Ripple Current: | 1.3A |
| Polarisering: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Andra namn: | 493-11186 UPT2G271MRD-ND |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 18 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | UPT2G271MRD |
| Livstid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | 2.047" (52.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 270µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 270UF 20% 400V RADIAL |
| Kapacitans: | 270µF |