köpa UPT2W680MHD6 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 450V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Serier: | UPT |
| Ripple Current: | 480mA |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Andra namn: | 493-11208 UPT2W680MHD6-ND |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 17 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | UPT2W680MHD6 |
| Livstid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | 0.295" (7.50mm) |
| Impedans: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | 1.299" (33.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 68µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL |
| Kapacitans: | 68µF |