UPW1C682MHD
UPW1C682MHD
Artikelnummer:
UPW1C682MHD
Beskrivning:
CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
Datablad:
1.UPW1C682MHD.pdf2.UPW1C682MHD.pdf
Introduktion
köpa UPW1C682MHD med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Spänning Betyg:16V
Tolerans:±20%
Surface Mount Land Size:-
Storlek / Dimension:0.709" Dia (18.00mm)
Serier:UPW
Ripple Current:3.128A @ 120Hz
Förpackning / fall:Radial, Can
Andra namn:493-1805
Driftstemperatur:-55°C ~ 105°C
Tillverkarens normala ledtid:17 Weeks
Tillverkarens varunummer:UPW1C682MHD
Livstid @ Temp.:8000 Hrs @ 105°C
Spridning av bly:0.295" (7.50mm)
Impedans:15 mOhm
Höjd - Sittande (Max):1.398" (35.50mm)
Utvidgad beskrivning:6800µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
ESR (ekvivalent serieresistens):-
Beskrivning:CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
Kapacitans:6800µF