köpa UPW1H121MPH med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 50V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serier: | UPW |
| Ripple Current: | 412.8mA @ 120Hz |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | UPW1H121MPH |
| Livstid @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | 0.138" (3.50mm) |
| Impedans: | 155 mOhm |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.591" (15.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 120µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL |
| Kapacitans: | 120µF |