UPW2ER47MED
UPW2ER47MED
Artikelnummer:
UPW2ER47MED
Beskrivning:
CAP ALUM 0.47UF 20% 250V RADIAL
Datablad:
1.UPW2ER47MED.pdf2.UPW2ER47MED.pdf
Introduktion
köpa UPW2ER47MED med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Spänning Betyg:250V
Tolerans:±20%
Surface Mount Land Size:-
Storlek / Dimension:0.248" Dia (6.30mm)
Serier:UPW
Ripple Current:12mA @ 120Hz
Förpackning / fall:Radial, Can
Andra namn:493-2017
Driftstemperatur:-40°C ~ 105°C
Tillverkarens normala ledtid:17 Weeks
Tillverkarens varunummer:UPW2ER47MED
Livstid @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Spridning av bly:0.098" (2.50mm)
Impedans:-
Höjd - Sittande (Max):0.433" (11.00mm)
Utvidgad beskrivning:0.47µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (ekvivalent serieresistens):-
Beskrivning:CAP ALUM 0.47UF 20% 250V RADIAL
Kapacitans:0.47µF