köpa URU1J331MHD med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 63V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Serier: | RU |
| Ripple Current: | 710mA @ 120Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | URU1J331MHD |
| Livstid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Spridning av bly: | 0.295" (7.50mm) |
| Impedans: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.551" (14.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 330µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL |
| Kapacitans: | 330µF |