köpa USW0J330MDD med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 6.3V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.157" Dia (4.00mm) |
| Serier: | USW |
| Ripple Current: | 40mA @ 120Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 16 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | USW0J330MDD |
| Livstid @ Temp.: | 1000 Hrs @ 85°C |
| Spridning av bly: | 0.059" (1.50mm) |
| Impedans: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 33µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL |
| Kapacitans: | 33µF |