köpa UVR2AR22MDD1TD med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 100V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Serier: | UVR |
| Ripple Current: | 4.7mA |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Tape & Box (TB) |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Andra namn: | 493-12824-3 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 17 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | UVR2AR22MDD1TD |
| Livstid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Spridning av bly: | 0.079" (2.00mm) |
| Impedans: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.492" (12.50mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 0.22µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL |
| Kapacitans: | 0.22µF |