köpa UVR2W4R7MPA med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 450V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serier: | UVR |
| Ripple Current: | 55mA |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | UVR2W4R7MPA |
| Livstid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Spridning av bly: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedans: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.866" (22.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 4.7µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL |
| Kapacitans: | 4.7µF |