köpa UVZ2C101MHD med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 160V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Serier: | UVZ |
| Ripple Current: | 215mA |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Andra namn: | 493-1392 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 18 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | UVZ2C101MHD |
| Livstid @ Temp.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedans: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.984" (25.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 100µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL |
| Kapacitans: | 100µF |