köpa V20E40P med BYCHPS
Köp med garanti
| Varistor Spänning (Typ): | 68V |
|---|---|
| Varistor Spänning (Min): | 61.2V |
| Varistor Spänning (Max): | 74.8V |
| Serier: | LV UltraMOV™ |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Disc 20mm |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximal likström: | 56VDC |
| Maximal växelström: | 40VAC |
| Tillverkarens normala ledtid: | 9 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | V20E40P |
| Energi: | 150J |
| Beskrivning: | VARISTOR 68V 8KA DISC 20MM |
| Nuvarande - Surge: | 8kA |
| Kapacitans @ Frekvens: | 8500pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |