köpa VC1206K201R025 med BYCHPS
Köp med garanti
| Varistor Spänning (Typ): | 39V |
|---|---|
| Varistor Spänning (Min): | 35.1V |
| Varistor Spänning (Max): | 42.9V |
| Serier: | Automotive, AEC-Q200, VC |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 1206 (3216 Metric) |
| Andra namn: | 399-13762-2 |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount, MLCV |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximal likström: | 31VDC |
| Maximal växelström: | 25Vrms |
| Tillverkarens normala ledtid: | 10 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | VC1206K201R025 |
| Energi: | 1.0J |
| Beskrivning: | VARISTOR 39V 200A 1206 |
| Nuvarande - Surge: | 200A |
| Email: | [email protected] |