köpa VC2220K801R075 med BYCHPS
Köp med garanti
| Varistor Spänning (Typ): | 120V |
|---|---|
| Varistor Spänning (Min): | 108V |
| Varistor Spänning (Max): | 132V |
| Serier: | Automotive, AEC-Q200, VC |
| Förpackning: | Original-Reel® |
| Förpackning / fall: | 2220 (5550 Metric) |
| Andra namn: | 399-13777-6 |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximal likström: | 100VDC |
| Maximal växelström: | 75Vrms |
| Tillverkarens normala ledtid: | 10 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | VC2220K801R075 |
| Energi: | 6.2J |
| Beskrivning: | VARISTOR 120V 800A 2220 |
| Nuvarande - Surge: | 800A |
| Email: | [email protected] |