köpa XC9265A3014R-G med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång (min / fast): | 3V |
|---|---|
| Spänning - utgång (max): | - |
| Spänning - Ingång (Min): | 2V |
| Spänning - Ingång (Max): | 6V |
| Topologi: | Buck |
| Synkron Likriktare: | Yes |
| Leverantörs Device Package: | 6-USPEL (1.8x2) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Original-Reel® |
| Förpackning / fall: | 6-XDFN Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | Fixed |
| Utgångskonfiguration: | Positive |
| Andra namn: | 893-1300-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 10 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | XC9265A3014R-G |
| Fungera: | Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | - |
| Utvidgad beskrivning: | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3V 1 Output 200mA 6-XDFN Exposed Pad |
| Beskrivning: | IC REG BUCK 3V 0.2A SYNC 6USP |
| Aktuell - utgång: | 200mA |
| Email: | [email protected] |