köpa ZXGD3002E6TA med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 20V (Max) |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | SOT-23-6 |
| Serier: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 8.3ns, 10.8ns |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | SOT-23-6 |
| Andra namn: | ZXGD3002E6TR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Antal drivrutiner: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | ZXGD3002E6TA |
| Logisk spänning - VIL, VIH: | - |
| Inmatningstyp: | Non-Inverting |
| Gate Type: | IGBT, N-Channel MOSFET |
| Utvidgad beskrivning: | Low-Side Gate Driver IC Non-Inverting SOT-23-6 |
| Driven konfiguration: | Low-Side |
| Beskrivning: | IC GATE DRVR IGBT/MOSFET SOT23-6 |
| Aktuell - Peak Output (Källa, Sink): | 9A, 9A |
| Kanaltyp: | Single |
| Email: | [email protected] |