köpa ZXLD1370EST16TC med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Min): | 6V |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel (Max): | 60V |
| Spänning - utgång: | - |
| Typ: | DC DC Controller |
| Topologi: | Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Leverantörs Device Package: | 16-TSSOP-EP |
| Serier: | Automotive, AEC-Q100 |
| Förpackning: | Original-Reel® |
| Förpackning / fall: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Andra namn: | ZXLD1370EST16TCDKR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 12 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | ZXLD1370EST16TC |
| Intern strömbrytare: | No |
| Frekvens: | 1MHz |
| Utvidgad beskrivning: | LED Driver IC 1 Output DC DC Controller Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) PWM Dimming 16-TSSOP-EP |
| mörkläggning: | PWM |
| Beskrivning: | IC LED DRIVER CTRLR DIM 16TSSOP |
| Ström - Utgång / kanal: | - |
| tillämpningar: | - |
| Email: | [email protected] |