köpa ZXTEM322TA med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Samlare Emitter Breakdown (Max): | 80V |
|---|---|
| Vce Mättnad (Max) @ Ib, Ic: | 325mV @ 300mA, 3.5A |
| Transistortyp: | NPN |
| Leverantörs Device Package: | 3-MLP/DFN (2x2) |
| Serier: | - |
| Effekt - Max: | 3W |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 3-PowerSMD, Flat Leads |
| Andra namn: | Q2475770 ZXTEM322TA-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | ZXTEM322TA |
| Frekvens - Övergång: | 160MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 3.5A 160MHz 3W Surface Mount 3-MLP/DFN (2x2) |
| Beskrivning: | TRANS NPN 80V 3.5A 3-MLP |
| Likströmsstigning (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 300 @ 200mA, 2V |
| Nuvarande - Collector Cutoff (Max): | 25nA |
| Nuvarande - Samlare (Ic) (Max): | 3.5A |
| Email: | [email protected] |