köpa 02982011ZXT med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning: | 32V |
|---|---|
| Avslutningsstil: | Bolt Down |
| Serier: | - |
| Andra namn: | 2982011ZXT |
| Orientering: | Horizontal |
| Antal kretsar: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 02982011ZXT |
| Fusehållare Typ: | Holder |
| Säkringstyp: | Bolt Down |
| Säkringsstorlek: | - |
| För användning med / relaterade produkter: | MEGA® |
| Utvidgad beskrivning: | Fuse Holder 250A 32V 2 Circuit Bolt Down Surface Mount |
| Beskrivning: | MEGA HOLDER DUAL 350A & 450A |
| Nuvarande omdöme: | 250A |
| Kontaktmaterial: | - |
| Kontakt Slutför: | - |
| Email: | [email protected] |