köpa 193K med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | - |
|---|---|
| Tolerans: | ±15% |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Storlek / Dimension: | 2.500" L x 3.250" W (63.50mm x 82.55mm) |
| Skärm: | Unshielded |
| Serier: | 193 |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Nonstandard |
| Andra namn: | 193KHM |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Chassis Mount |
| Material - Kärna: | - |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 193K |
| Induktans: | 2.6H |
| Höjd - Sittande (Max): | 3.060" (77.72mm) |
| Frekvens - Självresonans: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 2.6H Unshielded Inductor 300mA 21 Ohm Nonstandard |
| Beskrivning: | FIXED IND 2.6H 300MA 21 OHM CHAS |
| DC-resistans (DCR): | 21 Ohm |
| Nuvarande omdöme: | 300mA |
| Nuvarande - Mättnad: | - |
| Email: | [email protected] |