köpa 193V med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | - |
|---|---|
| Tolerans: | ±15% |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Storlek / Dimension: | 3.750" L x 4.500" W (95.25mm x 114.30mm) |
| Skärm: | Unshielded |
| Serier: | 193 |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Nonstandard |
| Andra namn: | 193V-ND HM1567 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Chassis Mount |
| Material - Kärna: | - |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 193V |
| Induktans: | 150mH |
| Höjd - Sittande (Max): | 4.560" (115.82mm) |
| Frekvens - Självresonans: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 150mH Unshielded Inductor 3A 1 Ohm Nonstandard |
| Beskrivning: | FIXED IND 150MH 3A 1 OHM CHASSIS |
| DC-resistans (DCR): | 1 Ohm |
| Nuvarande omdöme: | 3A |
| Nuvarande - Mättnad: | - |
| Email: | [email protected] |