köpa 20SVP47M med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 20V |
|---|---|
| Typ: | Polymer |
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Storlek / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serier: | OS-CON™, SVP |
| Ripple Current - Low Frequency: | 94.5mA @ 120Hz |
| Ripple Current - High Frequency: | 1.89A @ 100kHz |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Radial, Can - SMD |
| Andra namn: | P16495TR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 20SVP47M |
| Livstid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | - |
| Impedans: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.276" (7.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 47µF ±20% 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 45 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 45 mOhm |
| Beskrivning: | CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD |
| Kapacitans: | 47µF |