köpa 2961422 med BYCHPS
Köp med garanti
| Slå på spänning (max): | - |
|---|---|
| Stäng av spänning (Min): | - |
| Avslutningsstil: | PC Pin |
| Kopplingsspänning: | 250VAC, 250VDC - Max |
| Serier: | REL-MR |
| Frigöringstid: | 9ms |
| Relä typ: | General Purpose |
| Förpackning: | Bulk |
| Andra namn: | REL-MR-230AC/21HC RELMR230AC21HC |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Använd tid: | 12ms |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 3 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 2961422 |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 230VAC Coil Through Hole |
| Beskrivning: | RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 230V |
| Kontaktvärdering (Aktuell): | 16A |
| Kontaktmaterial: | Silver Nickel (AgNi) |
| Kontaktformulär: | SPDT (1 Form C) |
| Spolspänning: | 230VAC |
| Spol typ: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 32.5 kOhms |
| Spolkraft: | - |
| Spolström: | 2.5mA |
| Email: | [email protected] |