köpa 2961477 med BYCHPS
Köp med garanti
| Slå på spänning (max): | - |
|---|---|
| Stäng av spänning (Min): | - |
| Avslutningsstil: | PC Pin |
| Kopplingsspänning: | 30VAC, 36VDC - Max |
| Serier: | REL-MR |
| Frigöringstid: | 9ms |
| Relä typ: | General Purpose |
| Förpackning: | Bulk |
| Andra namn: | REL-MR-120AC/21-21 AU REL-MR-120AC/21-21AU |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Använd tid: | 12ms |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 3 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 2961477 |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole |
| Beskrivning: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 50MA 120V |
| Kontaktvärdering (Aktuell): | 50mA |
| Kontaktmaterial: | Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) |
| Kontaktformulär: | DPDT (2 Form C) |
| Spolspänning: | 120VAC |
| Spol typ: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 8.1 kOhms |
| Spolkraft: | - |
| Spolström: | 7mA |
| Email: | [email protected] |