köpa 74271131S med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Round |
|---|---|
| Serier: | Star-Tec |
| betyg: | - |
| Yttre dimensionen: | 0.965" W x 0.827" H (24.50mm x 21.00mm) |
| Andra namn: | 732-3625 |
| Monteringstyp: | Free Hanging |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material: | 4W620 |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 74271131S |
| Längd: | 1.594" (40.50mm) |
| Inre dimensionen: | 0.295" Dia (7.50mm) |
| Impedans @ Frekvens: | 246 Ohm @ 100MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Hinged (Snap On), Key Required Free Hanging Ferrite Core 246 Ohm @ 100MHz ID 0.295" Dia (7.50mm) OD 0.965" W x 0.827" H (24.50mm x 21.00mm) Length 1.594" (40.50mm) |
| Design: | Hinged (Snap On), Key Required |
| Beskrivning: | FERRITE CORE 246 OHM HINGED |
| Email: | [email protected] |