köpa 7427151 med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Round |
|---|---|
| Serier: | Star-Ring |
| betyg: | - |
| Yttre dimensionen: | 1.575" W x 1.181" H (40.00mm x 30.00mm) |
| Andra namn: | 732-1509 |
| Monteringstyp: | Chassis Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material: | 4W620 |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 7427151 |
| Längd: | 0.787" (20.00mm) |
| Inre dimensionen: | 0.570" Dia (14.50mm) |
| Impedans @ Frekvens: | 119 Ohm @ 100MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Hinged (Snap On), Key Required Chassis Mount Ferrite Core 119 Ohm @ 100MHz ID 0.570" Dia (14.50mm) OD 1.575" W x 1.181" H (40.00mm x 30.00mm) Length 0.787" (20.00mm) |
| Design: | Hinged (Snap On), Key Required |
| Beskrivning: | FERRITE CORE 119 OHM HINGED |
| Email: | [email protected] |