köpa 74435572200 med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.720" L x 0.717" W (18.30mm x 18.20mm) |
| Skärm: | Shielded |
| Serier: | WE-HCI |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Nonstandard |
| Andra namn: | 732-2177-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Metal Composite |
| Tillverkarens normala ledtid: | 16 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 74435572200 |
| Induktans: | 22µH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.362" (9.20mm) |
| Frekvens - test: | 100kHz |
| Frekvens - Självresonans: | 10.5MHz |
| Utvidgad beskrivning: | 22µH Shielded Wirewound Inductor 11A 14.6 mOhm Nonstandard |
| Beskrivning: | FIXED IND 22UH 11A 14.6 MOHM SMD |
| DC-resistans (DCR): | 14.6 mOhm |
| Nuvarande omdöme: | 11A |
| Nuvarande - Mättnad: | 11A |
| Email: | [email protected] |