köpa 7443557560 med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.720" L x 0.717" W (18.30mm x 18.20mm) |
| Skärm: | Shielded |
| Serier: | WE-HCI |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Nonstandard |
| Andra namn: | 732-3799-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Metal Composite |
| Tillverkarens normala ledtid: | 16 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 7443557560 |
| Induktans: | 5.6µH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.362" (9.20mm) |
| Frekvens - test: | 100kHz |
| Frekvens - Självresonans: | 26MHz |
| Utvidgad beskrivning: | 5.6µH Shielded Wirewound Inductor 25A 2.82 mOhm Nonstandard |
| Beskrivning: | FIXED IND 5.6UH 25A 2.82 MOHM |
| DC-resistans (DCR): | 2.82 mOhm |
| Nuvarande omdöme: | 25A |
| Nuvarande - Mättnad: | 27A |
| Email: | [email protected] |