köpa 7687714222 med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) |
| Skärm: | Shielded |
| Serier: | WE-PD HV |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Nonstandard |
| Andra namn: | 732-4551-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | - |
| Tillverkarens normala ledtid: | 14 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 7687714222 |
| Induktans: | 2.2mH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.236" (6.00mm) |
| Frekvens - test: | 100kHz |
| Frekvens - Självresonans: | 1.2MHz |
| Utvidgad beskrivning: | 2.2mH Shielded Wirewound Inductor 260mA 6.5 Ohm Max Nonstandard |
| Beskrivning: | FIXED IND 2.2MH 260MA 6.5 OHM |
| DC-resistans (DCR): | 6.5 Ohm Max |
| Nuvarande omdöme: | 260mA |
| Nuvarande - Mättnad: | 370mA |
| Email: | [email protected] |