köpa 768775268 med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±10% |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm) |
| Skärm: | Unshielded |
| Serier: | WE-PD2 HV |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Förpackning: | Original-Reel® |
| Förpackning / fall: | Nonstandard |
| Andra namn: | 732-3953-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Ferrite |
| Tillverkarens normala ledtid: | 16 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 768775268 |
| Induktans: | 680µH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.217" (5.50mm) |
| Frekvens - test: | 100kHz |
| Frekvens - Självresonans: | 2.7MHz |
| Utvidgad beskrivning: | 680µH Unshielded Wirewound Inductor 380mA 2.4 Ohm Max Nonstandard |
| Beskrivning: | FIXED IND 680UH 380MA 2.4 OHM |
| DC-resistans (DCR): | 2.4 Ohm Max |
| Nuvarande omdöme: | 380mA |
| Nuvarande - Mättnad: | 380mA |
| Email: | [email protected] |