köpa 8536630000 med BYCHPS
Köp med garanti
| Slå på spänning (max): | 80.5 VDC |
|---|---|
| Stäng av spänning (Min): | 11.5 VDC |
| Avslutningsstil: | Tension Clamp |
| Kopplingsspänning: | 250VAC - Max |
| Serier: | PRZ |
| Relä typ: | General Purpose with Socket |
| Förpackning: | Bulk |
| Andra namn: | PRZ115VDCLD2CODPDT |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 50°C |
| Monteringstyp: | DIN Rail |
| Tillverkarens normala ledtid: | 9 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 8536630000 |
| Funktioner: | LED Indicator |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose with Socket Relay DPDT (2 Form C) 115VDC Coil DIN Rail |
| Beskrivning: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 115V |
| Kontaktvärdering (Aktuell): | 10A |
| Kontaktmaterial: | - |
| Kontaktformulär: | DPDT (2 Form C) |
| Spolspänning: | 115VDC |
| Spol typ: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Spolkraft: | 400 mW |
| Spolström: | 3.65mA |
| Email: | [email protected] |