köpa ARE10A24 med BYCHPS
Köp med garanti
| Slå på spänning (max): | 18 VDC |
|---|---|
| Stäng av spänning (Min): | 2.4 VDC |
| Avslutningsstil: | Gull Wing |
| Kopplingsspänning: | 30VDC - Max |
| Serier: | ARE |
| Frigöringstid: | 5ms |
| Relä typ: | RF |
| Förpackning: | Tube |
| Andra namn: | 255-5311 ARE10A24-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 70°C |
| Använd tid: | 10ms |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 11 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | ARE10A24 |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | RF Relay SPDT (1 Form C) Surface Mount |
| Beskrivning: | RELAY RF SPDT 500MA 24V |
| Kontaktvärdering (Aktuell): | 500mA |
| Kontaktmaterial: | Gold Plating |
| Kontaktformulär: | SPDT (1 Form C) |
| Spolspänning: | 24VDC |
| Spol typ: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 2.88 kOhms |
| Spolkraft: | 200 mW |
| Spolström: | 8.3mA |