köpa BFC230363394 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 630V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 160V |
| Tolerans: | ±10% |
| Uppsägning: | PC Pins |
| Storlek / Dimension: | 1.024" L x 0.319" W (26.00mm x 8.10mm) |
| Serier: | MKT303 |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Andra namn: | 222230363394 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 15 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | BFC230363394 |
| Spridning av bly: | 0.886" (22.50mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.630" (16.00mm) |
| Funktioner: | Long Life |
| Utvidgad beskrivning: | 0.39µF ±10% Film Capacitor 160V 630V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektriskt material: | Polyester, Metallized |
| Beskrivning: | CAP FILM 0.39UF 10% 630VDC RAD |
| Kapacitans: | 0.39µF |