köpa BFC238301125 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 250V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 125V |
| Tolerans: | ±5% |
| Uppsägning: | PC Pins |
| Storlek / Dimension: | 1.220" L x 0.433" W (31.00mm x 11.00mm) |
| Serier: | MMKP383 |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Andra namn: | 222238301125 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 15 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | BFC238301125 |
| Spridning av bly: | 1.083" (27.50mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.827" (21.00mm) |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 1.2µF ±5% Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektriskt material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivning: | CAP FILM 1.2UF 5% 250VDC RADIAL |
| Kapacitans: | 1.2µF |