köpa DS90LV019TMTCX med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Typ: | Transceiver |
| Leverantörs Device Package: | 14-TSSOP |
| Serier: | - |
| Protokoll: | LVDS |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal drivrutiner / mottagare: | 1/1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | DS90LV019TMTCX |
| Utvidgad beskrivning: | 1/1 Transceiver Full LVDS 14-TSSOP |
| Duplex: | Full |
| Beskrivning: | IC DRIVER/RECEIVER LVDS 14-TSSOP |
| Datahastighet: | 100Mbps |
| Email: | [email protected] |