köpa ELC11D101F med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±10% |
| Leverantörs Device Package: | Radial Lead |
| Storlek / Dimension: | 0.453" Dia (11.50mm) |
| Skärm: | Unshielded |
| Serier: | ELC11D |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Vertical Cylinder |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Ferrite |
| Tillverkarens normala ledtid: | 14 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | ELC11D101F |
| Induktans: | 100µH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.547" (13.90mm) |
| Frekvens - test: | 10kHz |
| Frekvens - Självresonans: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.8A 120 mOhm Radial, Vertical Cylinder |
| Beskrivning: | FIXED IND 100UH 1.8A 120 MOHM TH |
| DC-resistans (DCR): | 120 mOhm |
| Nuvarande omdöme: | 1.8A |
| Nuvarande - Mättnad: | - |
| Email: | [email protected] |