köpa ELC11D182F med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±10% |
| Leverantörs Device Package: | Radial Lead |
| Storlek / Dimension: | 0.453" Dia (11.50mm) |
| Skärm: | Unshielded |
| Serier: | ELC11D |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Vertical Cylinder |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Ferrite |
| Tillverkarens normala ledtid: | 14 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | ELC11D182F |
| Induktans: | 1.8mH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.547" (13.90mm) |
| Frekvens - test: | 10kHz |
| Frekvens - Självresonans: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 1.8mH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 2 Ohm Radial, Vertical Cylinder |
| Beskrivning: | FIXED IND 1.8MH 400MA 2 OHM TH |
| DC-resistans (DCR): | 2 Ohm |
| Nuvarande omdöme: | 400mA |