JAN1N5647A
Artikelnummer:
JAN1N5647A
Tillverkare:
Microsemi
Beskrivning:
TVS DIODE 33.3VWM 53.9VC DO13
Ledningsfri status / RoHS-status:
Innehåller lednings- / RoHS-överensstämmelse
tillgänglig kvantitet:
17570 Pieces
Datablad:
JAN1N5647A.pdf
Introduktion
köpa JAN1N5647A med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Spänning - Reverse Standoff (Typ):33.3V
Spänning - Klämma (Max) @ Ipp:53.9V
Spänning - Uppdelning (Min):37.1V
Envärdiga kanaler:1
Typ:Zener
Leverantörs Device Package:DO-13 (DO-202AA)
Serier:Military, MIL-PRF-19500/500
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:1500W (1.5kW)
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:DO-13
Andra namn:1086-15801
1086-15801-MIL
Driftstemperatur:-65°C ~ 175°C (TJ)
Monteringstyp:Through Hole
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens varunummer:JAN1N5647A
Beskrivning:TVS DIODE 33.3VWM 53.9VC DO13
Aktuell - Peak Pulse (10 / 1000μs):28A