köpa LGJ2F151MELC15 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 315V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Serier: | LGJ(15) |
| Ripple Current: | 600mA @ 120Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Can - Snap-In |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 18 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LGJ2F151MELC15 |
| Livstid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.669" (17.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 150µF 315V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 150UF 20% 315V SNAP |
| Kapacitans: | 150µF |