köpa LGJ2F820MELZ med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 315V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Serier: | LGJ |
| Ripple Current: | 470mA @ 120Hz |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Tillverkarens varunummer: | LGJ2F820MELZ |
| Livstid @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.866" (22.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 82µF 315V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 82UF 20% 315V SNAP |
| Kapacitans: | 82µF |